Özgür Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

Özgür Pompa Bosch Dizel Servis olarak Konya Selçuklu'da ve çevresinde hizmetler sunmaktayız. Dizel araçların yakıt sistemleri ile ilgili sorunlarının hızlıca çözüme kavuşması için, Bosch markasının bize verdiği güç ve güvenle çalışmalarımız devam etmektedir. Kusursuz, becerikli ve kabiliyetli bir teknik ekibe sahip olup, uzmanlarımızın desteği ile sorunları hızlı şekilde çözüme ulaştırırız.

Servisimiz gerek takım gerekse de teknolojik kalitesi ile en üst düzeydedir. Servis altyapımız ergonomik tasarlanmış ve çalışma için gayet makul koşullarda hizmet standartlarına ulaşmıştır. Bakım, onarım ve parça değişim süreçlerinde, garantili olarak çözümlerimiz karşınıza gelmektedir.

Servisimiz bünyesinde vermiş olduğumuz hizmetler, pek çok sektöre önemli kolaylıklar sağlamıştır. Tarım araçları, inşaat araçları, madencilik sektöründe kullanılan dizel araçlar ve otomotiv sektöründeki araçlar için, detaylı ve ekonomik hizmet sunumlarımız gerçekleşmektedir. Denizcilik, enerji ve taşımacılık konusunda ise yine servisimizin verdiği hizmetlerden yardım alabilirsiniz. Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak, servis çözümlerimiz arasında önemli bir yer tutmaktadır. Aracınızın güvenliği, kalitesi ve sağlıklı şekilde hizmete dönmesi için, en gelişmiş teknolojileri kullanarak görevimizi yerine getiririz.

Servis teknolojimiz sürekli geliştiği gibi, dijital teknolojiler, bilgisayarlı sistemler ve en gelişmiş yazılım programları uzman ekiplerimiz tarafından kullanılmaktadır. Her bir hizmeti kaliteli ve garantili olan servisimiz, orijinal yedek parçalar konusunda yine size güven veren hizmet standartları ile karşınıza gelmiştir.

Konya ve çevresini dolduğu gibi İç Anadolu'nun büyük bir kesiminde servisimize uğrayan sürücülerin ve operatörlerin çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça hassas ve detaylı çalışmalarımız sayesinde, karmaşık sorunlarınızı daha sade hale getirip fiyat konusunda da ekonomik çözümlerle size destek sağlarız. İş kaybını önleyecek hizmetlerimiz bir an evvel çözümleri getirir ve araçlarınız hiç zaman kaybetmeden servisten çıkar.

Misyonumuz

Bosch dizel servis olarak kaliteli hedefi kendimize rehber edindik ve yüzyıllık bir geçmişe sahip olmanın avantajlarını kullandık. Paradan çok daha değer verdiğimiz müşterilerimiz için, sürekli olarak daha nitelikli ve teknoloji destekli çalışmalarımız devam etmektedir. Marka güvencesini tüm insanlara kabul ettirmiş olan servisimiz, Alman mühendisliği ve Alman teknolojisi ile ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamıştır. Dizel araçların istenen performansa gelmesinde verdiğimiz emekler, pek çok sektörün kalkınmasına büyük destek sağlamıştır.

Vizyonumuz

Geçmiş süreçte yaptığımız çalışmalardan ve verdiğimiz hizmetlerden birtakım çıkarımlar yapmak söz konusudur. Verdiğimiz bunca hizmetin yüksek kalitesi, vereceğimiz kaliteli hizmet için bir teminat vazifesi üstlenmektedir. Kadro eğitimine önem veren servisimiz, aynı zamanda teknoloji yatırımlarına devam etmiştir. Müşteri memnuniyetine uygun hedeflerle birlikte, servis olarak her zaman sizi destekleyen çalışmaların altına imza atmış durumdayız.

Hemen Ara Yol Tarifi
X